مشهد ساب توس

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
درباره ما

شرکت مشهد ساب توس در سال ۱۳۶۲ با نام تجاری سنگ سنباده توس یا (Toos grinding wheels) اقدام به فعالیت تولید سنگ سنباده نمود . این در حالی بود که دومین تولید کننده در سطح ایران و اولین تولید کننده با توانایی و تکنولوژی داخلی بود که توانست در ابتدای فعالیت بیش از ۷۰% بازار ایران را در اختیار بگیرد. این شرکت با بکار گیری بهترین مواد اولیه سنگ سنباده ، ساخت کشورهای آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، … و رعایت استاندارد ساخت ، بهترین سنگ سنباده را به بازار عرضه می کند.

پیشرفت این واحد تولیدی در تکنولوژی سنگ سنباده به اندازه ای بود که توانست در سالهای ۶۹-۷۰ به مقام تنها تولید کننده سنگهای صنعتی با بزرگترین ابعاد در سطح ایران دست یابد که تابه حال مقام اولی را در اختیار دارد.
در سال ۱۳۷۷ این واحد اقدام به افزایش مساحت واحد تولید نمود که با وارد کردن دستگاه ها و سیستم های پیشرفته تمام اتومات از اروپا سطح تکنولوژی شرکت را افزایش داده و به حداکثر تولید جهت نیاز مصرف کنندگان دست یافت .
در سالهای ۱۳۸۰و ۱۳۸۱ با ایجاد واحد برش و آماده سازی لایه فایبر گلاس (یکی از اجزای اصلی در ساخت سنگ سنباده) دیگر اقدامی بود که سالانه از خروج مقادیر زیاد ارز به خارج از کشور جلوگیری گردد.

در سال ۱۳۸۳ این واحد تولیدی به شرکت مشهد ساب توس وبا نام اختصاری MST تغییر نام یافت .
در سال ۱۳۸۴ با افتتاح واحد تراشکاری و قالب سازی با تجهیزات پیشرفته نیاز شرکت به واحد های تراشکاری را به کمترین مقدار خود و حتی به ۱% در سال رسانید .
در همین سال با خرید تعدادی دستگاه سنگزنی و برش و… آزمایشگاه فیزیکی سنگ تکمیل و آغاز به کار کرد
در در سال ۱۳۸۵ مسولان شرکت با رعایت یک سری قوانین و استاندارد های امور اداری و پرسنلی موفق به اخذ استاندارد ISO9001-2000 از کشور انگلستان گردیدند که در همین راستا شرکت اهداف کیفی ذیل را سرلوحه سیاستگزاری و برنامه ریزی و سایر اقدامات خود قرار داده است .

۱-تلاش در جهت افزایش کیفیت محصولات شرکت
۲-افزایش رضایت و اعتماد پایدار مشتری با کیفیت برتر بطور مستمر
۳-تلاش در جهت افزایش کیفی و کمی روز افزون محصولات
۴-عرضه انواع محصولات با کیفیت مطلوب و توزیع آن در سطح کشور و بین الملل
۵-عرضه به موقع محصولات به مشتریان طبق قرارداد منعقده
۶-دستیابی به بازارهای جدید در صنایع مختلف

در اواخر سال ۱۳۸۵ اقدام مجدد به افزایش مساحت و ساخت سوله های جدید نمود ،که موجب افزایش دامنه تولید گردید .

در حال حاضر این شرکت توانایی تولید انواع سنگ سنباده جهت تامین نیازصنعت رو به پیشرفت کشور را داشته و در این راستا خود را به عنوان قطبی در تولید سنگ سنباده معرفی می نماید.

محصولات:
سنگ های کاسه ای و استوانه ای / سنگ های تخت / سنگ های سنترلس و رله/ سنگ های فیبری / سنگ های لقمه ای / سنگ های متفرقه